DZIENNIKARSKI TEAM SPORTOWY ARENA

Kiedyś spotykali się w tej samej redakcji legendarnego „Tempa”, pisma z sentymentem wspominanego przez wielu czytelników. Relacjonowali sportowe wydarzenia najwyższej rangi, z igrzyskami olimpijskimi i mistrzostwami świata włącznie. Tworzyli świetny zespół wysokiej klasy dziennikarzy – kompetentnych, rzetelnych i bezkompromisowych, traktujących swoją profesję jako ważną misję.

Kilkanaście lat temu z konieczności, choć niezależnie od nich, ich zawodowe drogi rozeszły się Teraz jednak postanowili reaktywować autorski team i znowu wspólnie wystąpić na jednym boisku, a właściwie w jednej ARENIE, bo tak nazwali swoje przedsięwzięcie.

W selekcjonera wcielił się i powołania do ekipy rozesłał Tomasz Balon-Mroczka, na co dzień szef Domu Wydawniczego „Rafael”. Na wstępie zadeklarował, że w szeroko pojętej kadrze znajdzie się miejsce dla każdego grającego w dawnym zespole „Tempa”. Jedyny warunek to dziennikarska dyspozycyjność do realizacji zaplanowanej misji medialno-wydawniczej.

Rolę koordynatora działań teamu autorskiego ARENA powierzono Tomaszowi Gawędzkiemu, autorowi książek i artykułów sportowych, niegdyś rzecznikowi jednego z klubów Ekstraklasy.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@wydawnictwoarena.pl lub telefonicznie pod numerem 511 100 982.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

Wydawnictwo Arena

Menu00 zł
Top